Eğitim alanındaki profesyonel anlamda kurmuş olduğumuz, danışmanlık,organizasyon ve eğitim alanında ‘A’ kalite hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumuz. En faydalı uzaktan(online) eğitimleri öğrencilerimize temin ederek, Türkiye'nin yaşam kalitesinin iyileşmesinde rol alan, gelişmişlik seviyesini ileriye taşıyan öncü eğitim kurumları arasında bulunmaya ve zamanımızı en verimli şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

Özel Teknobilgi Uzaktan Öğretim Kursu “Kaliteli eğitim, kaliteli eğitmen” düşüncesiyle alanında uzman kadromuzu özenle hazırlıyor, sizlerle kaliteli bir geleceğin adımlarını atıyoruz.Binlerce öğrencimiz aracılığıyla milyonlarca vatandaşımızın hayatına dokunmak ve daha mutlu, daha faydalı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmak için uzman ekibimizle birlikte canla başla çalışıyoruz.

Kurumumuz  99989175 ruhsat numarası ve Özel Teknobilgi Uzaktan Öğretim Kursu resmi ismi ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir.

Uzaktan eğitim için belirli bir kayıt tarihi yoktur. İstediğiniz zaman kayıt gerçekleştirebilirsiniz.www.teknobilgi.com.tr üzerinden kayıt ol linkini tıklayarak hemen kayıt oluşturabilir istediğiniz eğitimi satın alabilir ve eğitime başlayabilirsiniz.

Uzaktan eğitim programlarından mezun olan öğrencilerimiz aynı programdan mezun olan örgün eğitim öğrencilerimiz ile aynı haklara sahip olurlar.

Özel Teknobilgi Uzaktan Eğitim Kursu Adnan Menderes Üniversitesi'nin resmi partneridir.Buradan detayları görebilirsiniz: http://www.aduvak.org.tr/egitimlerimiz

Kurumuzun hiç bir sertifika programında iş garantisi yoktur. Ayrıca işe yönlendirme garantisi de yoktur. Sizlerin donanımlı hale gelebilmesi için eğitimleri profesyonel olarak veririz ve sizi iş hayatına hazırlarız.